Milline Pomi plastkuulitehas on hea?

Sep 30, 2026

Jäta sõnum

Milline Pom Plastic Balli tehas on hea?

Kas teate, milline pom-plastkuulitehas on hea?See oleme meie =Ningyang Xinxin Stainless Steel Ball Manufacture Co., Ltd

Miks see siis meie oleme? tutvustame teile allpool

POM-i plastpallide tootja: mis tegelikult otsustab, kas atsetaalpall töötab

Kaks ostjat saavad tellida sama lause - "10 mm POM ball" - ja saada osi, mis käituvad samas pumbas täiesti erinevalt. Erinevus ei seisne polümeeride perekonnas. See on neli otsust, mis tehakse enne esimese palli vormimist: milline POM, milline seguklass, milline tolerantsiklass ja milline mõõt on protokollile kirjutatud.

 

Valmistame kahes Henani ja Shandongi provintsis asuvas tehases tahke plastkuule POM-is (atsetaal, Delrin) PP, PA6, PA66, PTFE, PEEK, PS, HDPE, ABS ja akrüüli kõrval. See on see, millest me POM-is kinni peame.

Ühe pilguga  
Üksus Mida me hoiame
POM-i suuruste vahemik 0,8 mm – 100 mm
Klassi/läbimõõdu tolerants G0–G3, ±0,01 mm kuni ±0,05 mm
Tüüpiline pumba töö FG500P 3/16" (4,763 mm) ±0,02 mm juures
POM-C tihedus ~1,41 g/cm³ (ISO 1183)
Veeimavus 0,05% (24 h) / 0,1% (96 h) 23 kraadi juures
Teatatud partii kohta Läbimõõt, ümarus, lainelisus, karedus, partiide{0}}to{1}}erinevus, kõvadus
Sertifikaadid ISO; FDA plastpallide jaoks

Esimene otsus: POM-C või POM-H

"POM" hõlmab kahte erinevat polümeeri ja valik muudab palli käitumist teeninduses.

 

Kinnisvara POM-C (kopolümeer) POM{0}}H (homopolümeer, nt Delrin)
Tihedus ~1,41 g/cm³ ~1,42 g/cm³
Sulamistemperatuur ~166 kraadi ~175 kraadi
Tõmbetugevus ~60–67 MPa ~72–76 MPa
Jäikus ja libisemiskindlus Hea Kõrgem
Veeimavus (24 h) ~0.05% ~0.25–0.39%
Vastupidavus kuumale veele, aurule ja nõrgale leelisele Parem Madalam
Keskjoone-poorsus paksudes osades Madalam risk Kõrgem risk
Tüüpiline parim sobivus Pumba ja klapi korpused, niisked või leeliselised, üldised täppiskuulid Suurem koormus, suurem jäikus, kuiv{0}}laager ja puks

Homopolümeer POM on kristallilisem, mis suurendab tugevust, jäikust ja roomamiskindlust. Kopolümeer POM vahetab sellest veidi laiema töötlemisakna, parema hüdrolüütilise stabiilsuse ja väiksema sisemise poorsuse riski paksema palli keskel.

 

Losjooni-pumba või päästiku-pihusti kontrollpalli puhul langeb see kaup peaaegu alati POM-C-le.Täidetud jaotur võib riiulil seista kuid. POM-C veeimavus 0,05% 24 tunni jooksul temperatuuril 23 kraadi tähendab, et pall ei paisu piisavalt, et oma pesas kinnituda, ja kopolümeeri hüdrolüütiline stabiilsus püsib vee{5}}põhise või kergelt leeliselise toote puhul. Homopolümeeri eelist tõmbetugevuses selles istmes ei kasutata.

 

Ülaltoodud joonised on tüüpilised avaldatud andmed nende kahe polümeeriperekonna - POM-C väärtused Ensinger TECAFORM AH andmelehest (DIN EN ISO katsemeetodid), homopolümeeri väärtused DuPont Delrini andmelehtedelt ja avaldatud atsetaali võrdlusandmed. Katsestandardid ja näidiste geomeetria erinevad allikate vahel, seega kinnitage need alati konkreetse vormitava klassi andmelehel. Hinde valik, mitte pere valik, on number, mis saadetakse.

 
 
Meie tehas Pom Plastic Ball
Pom Plastic Ball
01.

Teine otsus: ühendi klass, mitte ainult polümeer

Ühes perekonnas erinevad klassid viskoossuse ja lisandipakendi poolest ning erinevused ilmnevad kaupluse põrandal.

3/16-tolline pall losjooni-pumbateenuse jaoks on meie tootmises tavaliselt vormitud selleks otstarbeks - määratud atsetaaliklassist - FG500P, hoitakse ±0,02 mm ja mis kaalub umbes 0,079 g tüki kohta selle nominaalsuuruse juures. Üldise kvaliteediklassi asendamine atsetaaliga annab kõige tavalisema partii kontrollimise ühe atsetaali. põllul ebaõnnestub, sest viskoossus määrab, kuidas vorm täitub ja kuhu materjali sisemine pinge lõpeb.

Küsi hinnet pakkumisel nime järgi."POM" hinnapakkumisel ei ole spetsifikatsioon.

02.

Kolmas otsus: tolerantsiklass, mida koost tegelikult vajab

Mitte iga positsioon ei vaja G0-t ja G0 eest maksmine, kus G2-st piisab, on raisatud raha. Kolm positsiooni moodustavad suurema osa meie POM-i mahust:

Pumba ja pihusti kontrollpallid- 3/16" (4,763 mm), ±0,02 mm, tavaliselt G1. Pinnaviimistlusel on siin sama palju kaalu kui läbimõõdul: kareda pinnaga pall lekib pidevalt istmest mööda.

Teleskoopsed sahtli lükandelemendid- 3.90, 3,91, 3,92, 3,94, 3,96, 4,70, 4,74, 4,75 ja 4,762 mm, tarnitakse lahtiselt kohtades G0 kuni G2. 0,02 mm astmed on ettekavatsetud: libisemise valmistajad määravad rööpa kliirensi otse nimiläbimõõdust, nii et tarnija, kes suudab kinni pidada kitsast astmest, laseb liuguri kujundajal pilu häälestada, selle asemel et seda rööpa enda tolerantsi järgi absorbeerida.

Klapi tihenduskuulid- 3 mm kuni 25 mm punktides G0 kuni G2, kus on ümarus ja pinna karedus, kuna tihendusriba moodustub kohtades, kus kuul puutub kokku pesa koonusega.

Klassid ulatuvad G0-st G3-ni meie POM-i vahemikus, mis vastavad läbimõõdu tolerantsile ±0,01 mm kuni ±0,05 mm. Kohandatud läbimõõdud vahemikus 0,8 mm kuni 100 mm toodetakse kuni joonistamiseni

soild plastic ball

Neljas otsus: mida mõõdetakse ja mis kirjatakse

Ainuüksi läbimõõt on nõrk garantii. Pall võib istuda oma läbimõõdu tolerantsi piires ja olla siiski ümmargune, mis näib allavoolu libisemisse takerdumise või istme lekkena. Igast meie saadetud POM-partiist võetakse kontrolliplaani alusel proov ja raporteeritakse kuue parameetri kohta:

Läbimõõt- nominaal- ja tolerantsklassi vastu

Ümarus- kõrvalekalle tegelikust sfäärist, parameeter, mis ennustab istme tihedust

Lainelisus- ainuüksi läbimõõdu mõõtmist ei taba

Pinna karedus- parameeter, mis reguleerib kontrollkuuli lekkekiirust

Partii-to-suuruse variatsioon- kas pall number 5000 vastab pallile number 50

Kõvadus- kinnitus, et vormitud materjal vastab määratud kvaliteedile

Nende kuue väärtusega testimissertifikaat saadetakse koos kaubaga. Tootmiseelne proov kiidetakse heaks enne masstootmise alustamist ja lõplik kontroll viiakse läbi enne saatmist.

Kus töötlemine otsustab tulemuse

Molding saab palli lähedale. Lihvimine muudab selle ümaraks.

POM-pallid vormitakse või töödeldakse peaaegu{0}}võrgusuuruseni, seejärel lihvitakse ja poleeritakse teisese täpsusega. Põhjused on materjalispetsiifilised: POM-il on jäiga polümeeri puhul kõrge soojuspaisumise koefitsient ja kristalliline struktuur, mis muutub pärast vormi avanemist pidevalt, nii et tootmispäeval õigesti mõõdetud vormitud kuul ei pruugi pärast stabiliseerumist mõõta õigesti. Pärast stabiliseerimist lihvimine eemaldab selle muutuja.

Paksud sektsioonid on teine ​​põhjus. Homopolümeer POM on eriti vastuvõtlik keskjoone poorsusele, kui sektsiooni paksus suureneb, ja palli keskel on mõõtmete aruandes nähtamatu kahanev tühimik, samal ajal kui see kahjustab kuuli kokkusurumiskäitumist. Seda riski juhitakse suuruseni lihvimine pärast materjali settimist koos sisemiste defektide otsimise etapiga.

Järel{0}}töötlemine toimub tahkel kehal. POM-kuulide puhul on lubatud puurimine, keermestamine, pilustamine, faasimine ja tasapinnaline freesimine ning erinevalt õõnsast kerast säilitab töödeldud ala oma südamiku toe.

 

Kui POM on vale vastus

Lükkame POM-i tellimustest regulaarselt tagasi, sest kliendi ventiilis rikki läinud kuul maksab mõlemale poolele rohkem, kui tellimus väärt on. Selle lahendavad neli tšekki:

Tugevad happed, kloor või tugevad leelised- POM laguneb. Määrake PP või PTFE.

Pidev teenindus üle 100 kraadi- POM on hinnatud pikaajaliseks 100 kraadiseks ja lühiajaliseks 140 kraadiseks ning kopolümeeri sulamistemperatuur on 166 kraadi. PTFE katab –180 kraadi kuni +250 kraadi.

Pall peab hõljuma- aritmeetika, mitte arvamus. PP ~0,905 g/cm³ ja HDPE 0,94–0,97 g/cm³ hõljuvad vees; POM väärtusel ~1,41 g/cm³ seda ei tee.

Koormus kuuli kohta ületab polümeeri survetugevuse- POM-i survetugevus on 68 MPa 5% pingel (POM-C andmelehe väärtused: 20 MPa 1%, 35 MPa 2%, 68 MPa 5%). Peale selle on vastus teraskuul, mitte jäigem plast.

Kui rakendus vajab teistsugust materjali, ütleme nii ja tsiteerime samade taimede alternatiivi.

Nõue, mille alusel oleme valmis hinnangut andma

Me ei ütle teile, et valmistame maailma parimaid POM-plastkuule. Me ütleme teile täpselt, mida mõõta, ja siis laseme teil seda mõõta.

Andke meile rakendus, keskkond, temperatuur ja tolerants. Me ütleme teile, kas POM-C või POM-H on õige, nimetame ühendi klassi, tsiteerime tolerantsiklassi ja saadame teile proovi, mida saate enne tellimuse esitamist oma klapi korpuses testida. Kui võistlev pall mõõdab teie riistvaras paremini, pole te kaotanud midagi peale kauba.

See on ainus versioon "parimast", mis säilib kokkupuutel tootmisliiniga.

Tasuta proovid, 2–3 päeva, kauba kogumine. Proovid enne tööriistu, iga kord.

 

Mahutavus ja dokumentatsioon

Tootmine toimub kahes tehases - Henani provintsis, mis katab 10 000 m² rohkem kui 200 masinaga, ja Shandongi provintsis, mis katab 5000 m² ja rohkem kui 50 masinat, ligikaudu 15 000 m² kombineeritud tootmispinda. Need kaks saiti võivad üksteiselt tööd võtta, nii et laaditud rida ei muuda tarnekuupäeva.

Tootmisbaas pärineb 2004. aastast Ningyangis, Shandongis. Kolm üksust tegutsevad koos: Ningyang Xinxin Stainless Steel Ball Manufacture Co., Ltd (tootmine, 2004), Taian Xinxin Import & Export Co., Ltd (eksport, 2012) ja Henan Scole Industry And Trade Co., Ltd (tootmine ja kaubandus, 2016).

Tavalisi POM-i suurusi hoitakse tehase laos ja saadetakse umbes nelja päeva jooksul pärast maksmist. Kohandatud suurused ja materjalid töötavad 15–30 päeva. Minimaalne tellimiskogus algab tavasuuruste puhul 100 tk. Tehasel on ISO sertifikaat ja selle plastkuulidel on lisaks FDA sertifikaat; On teatatud, et PTFE kuulid läbisid EL-i REACH-testi.

Maksetingimused hõlmavad T/T, L/C, Trade Assurance, PayPal ja Western Union. Laadimissadamate hulka kuuluvad Qingdao, Shanghai ja Ningbo.


KKK

Kas olete POM-i plastpallide tootja või kaubandusettevõte?

Tootja. Tootmine toimub kahes tehases: Henani provintsis (10 000 m², 200+ masinaid) ja Shandongi provintsis (5000 m², 50+ masinaid).

 

Mis vahe on POM-C ja POM{1}}H vahel?

POM-C on kopolümeer: ​​veidi väiksem tihedus ja tõmbetugevus, parem vastupidavus kuumale veele ja nõrgale leelisele ning väiksem risk keskjoone poorsuse tekkeks paksemates osades. POM-H on homopolümeer: ​​suurem tihedus, jäikus, tõmbetugevus ja roomamiskindlus, millel on parem jõudlus püsiva koormuse korral kuival töötamisel. Pumba ja klapi kontrollkuulide puhul määrame tavaliselt POM-C.

 

Millist POM-i klassi kasutate pumbapallide jaoks?

FG500P, hoitakse ±0,02 mm juures 3/16" (4,763 mm) nimipikkusega, kaalub umbes 0,079 g tüki kohta. Hinne on pakkumisel kinnitatud.

 

Millise tolerantsi suhtes saab POM-i plastpalli hoida?

G0–G3, mis vastab ±0,01 mm kuni ±0,05 mm sõltuvalt läbimõõdust. Kohandatud rangemaid tolerantse saab esitada joonisel.

 

Milliseid suurusi te POM-is toodate?

0,8 mm kuni 100 mm, sealhulgas kohandatud läbimõõdud. Teiste materjalide identsed varud on saadaval kuni 200 mm PTFE-s.

 

Mida iga partii kohta teatatakse?

Katsesertifikaat, milles on märgitud nimiläbimõõt, läbimõõdu tolerants, ümarus, lainelisus, karedus, partii{0}}to{1}}suuruse erinevus ja kõvadus.

 

Kas pakute proove enne tellimust?

Jah. Näidised on tasuta koos kaubaveoga ostja kulul, 2–3-päevase tarneajaga. Kohandatud suurused võetakse enne masstootmist ja kinnitatakse.

 

Kas töötlete POM-palle?

Jah - puurimine, keermestamine, pilustamine, faasimine ja tasapinnaline freesimine – kõik see on teostatud massiivsel korpusel.

 

Mis on minimaalne tellimuse kogus ja tarneaeg?

MOQ alates 100 tk tavasuuruste jaoks. Varude suurused lähetatakse umbes nelja päevaga; eritellimusel tootmine kestab 15-30 päeva.

 

Millistele turgudele ekspordite?

Muuhulgas USA, Saksamaa, Prantsusmaa, Ühendkuningriik, Itaalia, Belgia, Hispaania, Brasiilia, Tai, Vietnam, Saudi Araabia ja Poola.


USA kohta

Ningyang Xinxin Stainless Steel Ball Manufacture Co., Ltd alustas kuulide tootmist Ningyangis, Shandongis 2004. aastal. Kontsern toodab täna tahkeid plastkuule (POM, PP, PA6, PA66, PTFE, PEEK, PS, HDPE, ABS, akrüül), plastikkattega teraskuule, keraamilisi teraskuule, keraamilisi teraskuule karbiidkuulid, alumiiniumkuulid, messingist ja vasest kuulid, õõnsad plastkuulid ja roostevabast terasest trummelmaterjalid kahest Hiina Henani ja Shandongi provintsi tehasest.

Tehase aadress: Xiangfu piirkond, Kaifengi linn, Henani provints, Hiina.

Meil:info@xxballs.com

WhatsApp / telefon:+86 186 0548 6984 (Kerry)

Veebisait:https://www.pomplasticball.com/solid-plast-ball/pom-plast{5}}pall/

 

Küsi pakkumist